fbpx Artystka przedsiębiorczości z AIP | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Artystka przedsiębiorczości z AIP

Paulina Stefanska - portret Fot. Skręć w kulturę - Aga PiaseckaKolejnym gościem Indeksu Gospodarczego będzie Paulina Stefańska, doktorantka Wydziału Nauk Społecznych UG a jednocześnie założyciel i dyrektor agencji kreatywnej 16deko. Opowie o tym jak zakładała swoją firmę, jak pomagają jej w działalności biznesowej Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i o tym jak pasja może stać się źródłem utrzymania. Emisja audycji we wtorek po godz. 13 i w czwartek po godzinie 14.00.

PAULINA STEFAŃSKA

Założyciel i dyrektor agencji kreatywnej 16deko, zajmującej się wydarzeniami kulturalnymi oraz edukacją artystyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim oraz kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie jest studentką Socjologicznych Studiów Doktoranckich na UG i wykładowcą w Gdańskiej Szkole Wyższej. Na co dzień promuje młodych artystów wizualnych, organizując liczne wystawy, warsztaty i otwarte dla szerokiej publiczności spotkania. W ramach działalności 16deko współtworzyła wiele projektów o dużym zasięgu, takich jak Festiwal SALWA w Słupsku czy też EXODUS Festival w gdańskiej ERGO ARENIE. Ponadto zorganizowała serię wystaw w SIMA SHOWROOM w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni, a także zrealizowała liczne warsztaty plastyczne na rzecz mieszkańców Biskupiej Górki we współpracy z Fundacją Życie i Pasja.

Fot. Skręć w kulturę - Aga Piasecka

piątek, 13 kwietnia 2018 roku, 9:18