fbpx Zobacz mecze Ligi Mistrzów na wielkim ekranie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zobacz mecze Ligi Mistrzów na wielkim ekranie

Baner Ligi Mistrzów w kinach HeliosPrzed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie. Kino Helios w Galerii Metropolia zaprasza na transmisję finałowych meczów Ligi Mistrzów.

Kino Helios w Galerii Metropolia zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania. Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu będziecie mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości.

Harmonogram:

Liverpool - Roma - 24 kwietnia, godz. 20.30

Bayern Monachium – Real Madryt – 25 kwietnia, godz. 20.30

Real Madryt – Bayern Monachium – 1 maja, godz. 20.30

Roma – Liverpool – 2 maja, godz. 20.30

Finał – 26 maja, godz. 20.30.

Więcej: https://www.helios.pl/49,Gdansk/Aktualnosci/Szczegoly/id/6332/Zobacz-mecze-Ligi-Mistrzow-na-wielkim-ekranie%21

wtorek, 17 kwietnia 2018 roku, 13:53