fbpx Bałtycki konkurs wideo | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Bałtycki konkurs wideo

Baner konkursu wideoInterreg South Baltic zaprasza osoby w wieku 16-20 lat z regionu południowego Bałtyku, zarówno licealistów, jak i studentów (osoby lub grupy) do wzięcia udziału w konkursie wideo. Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie maksymalnie trzyminutowego filmu na następujące tematy: Zrównoważona turystyka, Zielone technologie, Zrównoważony transport.

Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać e-mail z linkiem do swojego filmu (np. WeTransfer) i dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, e-mail, telefon, kraj) na adres: compete@southbaltic.eu do 14 maja. Film może być przygotowany na dowolnym urządzeniu (profesjonalne aparaty fotograficzne lub smartfony, dowolna aplikacja do edycji zdjęć). Wszyscy uczestnicy konkursu, których prace zostaną wysoko ocenione przez jury  zostaną zaproszeni do udziału w ceremonii wręczenia nagród podczas której przewidziana jest projekcja nagrodzonych filmów. Odbędzie się ona 23 maja w Fabryce Kultury w Kłajpedzie na Litwie podczas Dorocznej Gali The South Baltic Programme - wydarzeniu społecznym i kulturalnym, gromadzącym instytucje publiczne i naukowców z obszaru południowego Bałtyku.

W przypadku wszystkich uczestników w wieku poniżej 18 lat, rodzice lub opiekunowie prawni muszą zawrzeć umowę o ich uczestnictwie i podpisać się na wszystkich wymaganych dokumentach, w tym formularzach zgłoszeniowych, oraz będą uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród w Kłajpedzie.

Zdobywca pierwszej nagrody otrzyma aparat fotograficzny Canon EOS 80D +. Nagrodą za drugie miejsce jest 9.7-calowy iPad, a za miejsca 3 do 5 bluetooth na rękę monitorujący codzienną aktywność i plecak na laptopa.

Więcej informacji o konkursie na stronie Interreg South Baltic

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Igorem Kanieckim, kierownikiem sekretariatu Interreg South Baltic Programme, w którym można poznać więcej szczegółów zarówno z zakresu konkursu jak i działalności ISBP. Emisje w ramach audycji UG Przedstawia we wtorki 1 i 8 maja po godzinie 10.00 i w środy 2 i 9 maja po godzinie 12.00.

piątek, 27 kwietnia 2018 roku, 15:48