fbpx INDEX Investment Challenge | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

INDEX Investment Challenge

Baner Index Investment ChallengeRozpoczął się INDEX Investment Challenge - ogólnopolski konkurs inwestycyjny, organizowany przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Konkurs wystartował 7 maja i będzie trwać przez 4 tygodnie. Celem konkursu INDEX Investment Challenge jest promowanie zarówno polskiego rynku kapitałowego, jak i aktywnego sposobu lokowania środków. Dla studentów z całej Polski jest to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej finansów i ekonomii poprzez wykorzystanie jej w praktyce bez ponoszenia ryzyka.

Uczestnicy konkursu, inwestując wirtualne środki w spółki indeksu WIG30 na specjalnie przygotowanej przez Dom Maklerski BOŚ platformie, starają się osiągnąć jak najwyższy zwrot z inwestycji.

W tegorocznej, trzeciej już odsłonie konkursu, pod patronatem honorowym m.in. CFA Society Poland i Fundacja im. Lesława A. Pagi, uczestnicy będą mieli szansę powalczyć o atrakcyjne nagrody pieniężne. Pula nagród to aż 15 000zł!

Zwycięzca może liczyć na 7 000zł, natomiast studenci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 5 000zł i 3 000zł.

Tak jak w poprzednich latach nagrody zostaną wręczone na finałowej gali, która odbędzie się w Warszawie na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji na Facebooku oraz na stronie internetowej http://indexchallenge.pl/

wtorek, 8 maja 2018 roku, 18:11