fbpx Jak pisać artykuły naukowe po angielsku | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Jak pisać artykuły naukowe po angielsku

Dziewczyna pisząca na balkonie Photo by Kinga Cichewicz on UnsplashSzkolenie: Prezentacja wyników badań i pisanie artykułów naukowych w języku angielskim prowadzone przez mgr Dominikę Śledzionę (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) odbędzie się 26 maja w godzinach od 10.00 – do 16.00 Warsztaty skierowane są do studentów zainteresowanych pracą naukową, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych.

ZAPISZ SIĘ

Liczba miejsc ograniczona do 15 (decyduje kolejność zgłoszeń). Pełne informacje i materiały zostaną przekazane wyłącznie osobom zakwalifikowanym na warsztaty.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla członków społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Photo by Kinga Cichewicz on Unsplash

środa, 9 maja 2018 roku, 10:20