fbpx Fit na Filo - ćwicz z nami! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Fit na Filo - ćwicz z nami!

Baner Fit na FiloZaczęła się wiosna, a Ty wciąż wyglądasz jak miś polarny? Chciałeś mieć sześciopak na brzuchu, a masz jedynie w lodówce? Chcesz mieć piękną sylwetkę, żeby wcisnąć się w bikini? Miałeś w tym czasie uczyć się na koło i szukasz jakiejś wymówki, żeby tego nie robić? Chodź, poćwiczmy na Filologicznym (dokładnie między starym Filo a BUG)!

Terminy: środa 16.05/ piątek 18.05/ środa 23 maja 2018 o godzinie 15.00

Studenci Koła Naukowe Dziennikarstwo Internetowe i Social Media zapraszają Cię na wspólne ćwiczenia na trawce przed Biblioteką Główną - weź matę! Zajęcia poprowadzi znakomity trener Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu - Andrzej Cieplik! Spalanie kalorii i szeroki uśmiech gwarantowane! Dla najwytrwalszych - którzy nie opuszczą żadnych zajęć - sportowe upominki!

czwartek, 10 maja 2018 roku, 12:14