fbpx Konkurs na wspomnienia absolwentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na wspomnienia absolwentów

Baner konkursuPortal Młodych Badaczy Zatoka Nauki ogłosiła konkurs na wspomnienia związane z UG, WSP i WSE. Organizatorzy zapraszają absolwentów, byłych i aktualnych pracowników do nadsyłania wspomnień oraz pamiątek związanych z pracą, studiami na Uniwersytecie Gdańskim i w jego poprzedniczkach. Wspomnienia, pamiątki (np. zdjęcia, gazetki, artykuły prasowe) uznane za najcenniejsze zostaną opublikowane w tomie, który ukaże się w jubileuszowym 2020 roku - ich autorzy otrzymają nagrody.

Organizatorzy szczególnie zainteresowani są:

• wspomnieniami związanymi z życiem studenckim
  • wydarzeniami kulturalnymi, naukowymi i rozrywkowymi
  • wykładami i prowadzącymi je pracownikami
  • działalnością w organizacjach studenckich i pracowniczych, kołach naukowych, związkach zawodowych

Nie jest to jednocześnie katalog zamknięty. Mile widziane będą materiały związane z innymi aspektami życia na UG. Wszystkie od 1945 roku do czasów współczesnych.

NADSYŁANIE MATERIAŁÓW

Organizatorzy proszą o nadsyłanie materiałów w formie elektronicznej (skany oraz pliki tekstowe) na adres zatokanauki@ug.edu.pl do końca grudnia 2018 roku lub papierowej na adres: Zatoka Nauki, Uniwersytet Gdański, Bażyńskiego 1a/116, 80 – 309 Gdańsk.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów zapraszają do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod nr 609056201

Wspomnienia i pamiątki będą przeanalizowane przez Komisję Konkursową w której skład wejdą

Dr hab.  Arnold Kłonczyński, profesor nadzwyczajny

Dr Piotr Kitowski