fbpx Letnia Szkoła Ekonomiczna | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Letnia Szkoła Ekonomiczna

bfgLetnia Szkoła Ekonomiczna Bankowego Funduszu Gwarancyjnego odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2018 r. w siedzibie BFG w Warszawie.

LSE to autorski projekt Funduszu, którego celem jest upowszechnienie wiedzy związanej z działalnością naszej instytucji. Uczestnicy będą mieli niecodzienną okazję uczyć się od wybitnych praktyków kilku specjalistycznych gałęzi finansów i pokrewnych dziedzin takich jak analiza stabilności finansowej i otoczenia makroekonomicznego, analiza działalności banku, operacje skarbowe, rachunkowość, dochodzenie należności, komunikacja w instytucji finansowej. Program przeznaczony jest dla najlepszych studentów ostatnich lat oraz absolwentów do 35 roku życia – ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, nauk ścisłych, ale nie tylko.

Udział w LSE jest bezpłatny.

Informacje na stronie internetowej http://lse.bfg.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin