fbpx Kongres Restrukturyzacyjny | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kongres Restrukturyzacyjny

Baner konferencjiW ramach współorganizacji części naukowej Europejskiego Kongresu Finansowego Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, wraz z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, organizują Międzynarodową Konferencję Naukową: Kongres Restrukturyzacyjny.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Zarządzania UG, w trakcie sesji panelowych EKF w Hotelu Sheraton w Sopocie, a także na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Poza niezwykle szerokim spektrum podejmowanych tematów z zakresu ekonomicznych i prawnych aspektów restrukturyzacji przedsiębiorstw, w drugiej części Konferencji odbędą się warsztaty restrukturyzacyjne. Na Konferencję przyjął zaproszenie prof. Levent Altinay, który wygłosi odczyt na temat publikowania w czasopismach naukowych z listy A.

W Kongresie Restrukturyzacyjnym swoje uczestnictwo potwierdzili m.in.: Dr Lukas  Fecker (VP International, TMA Global); Jukka Pekka Joensuu (President, EACTP); Dr Volker Beissenhirtz (Board Member, EACTP), Dorian Macovei (Managing Director, EMSA Capital), Maria Pukszto (Partner, Dentons) Ronald Given (Partner, Wolf Theiss) Jonathan Nighswander (Chatham Lane Capital).

Wszelkie informacje na temat Kongresu restrukturyzacyjnego znajdują się na stronie internetowej: http://wzr.ug.edu.pl/kongres_restrukturyzacyjny/

wtorek, 12 czerwca 2018 roku, 11:01