fbpx Studenci z UG w Zarządzie Krajowym NZS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci z UG w Zarządzie Krajowym NZS

Nowy Zarząd Krajowy NZSW składzie nowego Zarządu Krajowego Niezależnego Zrzeszenia Studentów na rok akademicki 2018/2019 znalazło się dwoje studentów Uniwersytetu Gdańskiego: Patrycja Serafin, studentka III roku SL na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym, oraz Adam Zamczała, student I roku studiów magisterskich kierunku Historia na Wydziale Historycznym.

Patrycja została wybrana na funkcję Przewodniczącej Zarządu Krajowego, natomiast Adam pełni funkcję Wiceprzewodniczącego ds. Studenckich.

Wybory odbyły się 8-10 czerwca w Krakowie podczas najważniejszego dla Niezależnego Zrzeszenia Studentów wydarzenia – Krajowego Zjazdu Delegatów, podczas którego studenci podsumowali kończący się rok akademicki.

środa, 13 czerwca 2018 roku, 10:40