fbpx Konkurs prac dyplomowych z zarządzania | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs prac dyplomowych z zarządzania

Plakat konkursuFundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach zaprasza do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania IKAR JAKOŚCI. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Ogólnopolski konkurs IKAR JAKOŚCI im. Profesora Romualda Kolmana na najlepszą pracę dyplomową, jest dedykowany studentom i absolwentom studiów pierwszego i drugiego stopnia. To inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań z zakresu zarządzania. Laureaci wybierani są na podstawie zgłoszeń przesyłanych przez promotorów prac obronionych na niepaństwowych lub państwowych uczelniach wyższych w Polsce.

Nagrodę pieniężną dla autora nagrodzonej pracy ufunduje firma Protan Polska Sp. z o.o., która jest dostawcą wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: ikar@europeanquality.eu wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej www.europeanquality.eu/ikar-jakosci/.

wtorek, 17 lipca 2018 roku, 14:25