fbpx Project Master | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Project Master

Logo Project MasterProject Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami. Konkurs ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na cztery kategorie: prace licencjackie, prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe. To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów Stowarzyszenia IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też IPMA Polska docenia wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Do konkursu można zgłaszać prace obronione na jednej z polskich uczelni w okresie od
1 października 2017 r. do 30 września 2018 r.  Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

Korzyści i nagrody:

• voucher na certyfikację IPMA-D do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy dla autora najlepszej pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej oraz doktorskiej,
  • roczne członkostwo w IPMA Polska,
  • udział w Warsztatach Young Crew,
  • udział w Seminarium PM-Edukacja
  • ogłoszenie Zwycięzców, Wyróżnionych oraz Promotorów na stronie www.ipma.pl oraz w mediach społecznościowych IPMA

Patronat honorowy nad konkursem sprawują:

• Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE
  • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
  • Urząd Komunikacji Elektronicznej

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 7 października 2018 r.

Więcej informacji na stronie: www.projectmaster.ipma.pl

Kontakt: projectmaster@ipma.pl

czwartek, 16 sierpnia 2018 roku, 12:50