fbpx Superwtorki w Heliosie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Superwtorki w Heliosie

Baner SuperwtorkówOd września w kinach Helios w każdy wtorek można obejrzeć dowolny film w niższej cenie. Bilety na wszystkie wtorkowe seanse kosztować będą tylko 14 zł.

Warto skorzystać z okazji, żeby obejrzeć nowości, które wchodzą na ekrany. Planowane są premiery między innymi polskiej komedi „Juliusz” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej, czy też dramatu historycznego w reżyserii Filipa Bajona - „Kamerdyner”. Fanów rodzimej kinematografii ucieszy także premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, „Kler”.

Dla młodszych widzów przewidziano przygodowy „Zegar czarnoksiężnika” czy też familijne tytuły „Mała stopa” czy „Biały kieł”. Zwolennicy horrorów nie przejdą natomiast obojętnie obok „Zakonnicy”, o ile odważą się stanąć z nią twarzą w twarz…

Zapraszamy w Superwtorki

Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł.

środa, 5 września 2018 roku, 14:09