fbpx Olivia Business Centre Głównym Partnerem drużyn ligowych AZS Uniwersytet Gdański | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Sygnatariusze umowy i zawodncy AZS UGPoniedziałek 17 września 2018 roku to ważna data dla sekcji futsalu mężczyzn i koszykówki kobiet Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego. Tego dnia, na 12. piętrze Oliwia Tower, JM Rektor dr hab. Jerzy Gwizdała, prof. UG , Prezes Olivia Business Centre – Maciej Grabski oraz Prezes AZS Uniwersytet Gdański – Piotr Walczak złożyli podpisy pod umową sponsorską, która będzie obowiązywać w sezonie 2018/2019.

Na mocy umowy grający w Ekstraklasie futsaliści oraz I-ligowe koszykarki AZS UG będą swoją grą i postawą na parkiecie promować Olivia Business Centre. Logotyp sponsora będzie widoczny na strojach obu uniwersyteckich drużyn, będzie można go zobaczyć także podczas spotkań domowych wokół parkietów oraz w klubowych social mediach. W zamian sportowcy mogą liczyć na finansowe wsparcie ze strony Partnera Głównego, co z pewnością pozwoli im w realizacji ambitnych celów na rozgrywki 2018/2019. Podczas ceremonii podpisania umowy o współpracy obie strony zadeklarowały chęć przedłużenia współpracy w przyszłości oraz, być może, rozszerzenia jej na inne pola działania. Warto nadmienić, że Olivia Business Centre już trzeci sezon z rzędu będzie wspierała sportowców AZS Uniwersytetu Gdańskiego.

- Bardzo cieszę się, że współpraca pomiędzy Olivia Business Centre i Uniwersytetem Gdańskim jest kontynuowana – powiedział Rektor UG prof. Jerzy Gwizdała. - Na ten sezon postanowiliśmy rozszerzyć wspólne działania, które z pewnością przyniosą obustronne korzyści. Zależy nam na rozwoju naszych sekcji wyczynowych futsalu i koszykówki kobiet, popularyzacji tych dyscyplin w naszym regionie i na arenie ogólnopolskiej. Już dziś zapraszamy wszystkich na pierwszy mecz Futsal Ekstraklasy w Gdańsku w sezonie 2018/2019 – 1 października o godzinie 20.00 rywalem będzie drużyna AZS Uniwersytet Śląski Katowice.

Tekst: Michał Faran

Fot. Archiwum AZS UG