fbpx Kamerdyner w Kinie Kobiet | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kamerdyner w Kinie Kobiet

Baner Kina KobietKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza na pełen wielkich emocji seans z cyklu Kino Kobiet. 26 września o 18.30 odbędzie się pierwsza tej jesieni odsłona ulubionego cyklu Pań. Tradycyjnie oprócz specjalnie wybranego na tę okazję filmu na widzów czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w kobiecym gronie. Warto przyjśc do kina dużo wcześniej, żeby skorzystać z wielu atrakcji towarzyszących.

„Kamerdyner”, wrześniowa premiera w Kinie Kobiet, to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia.

Zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę konkretny „warunek” odnośnie dodatków i ubrań. We wrześniu zaczyna się nowy rok szkolny, dlatego też czekamy na fanki Kina Kobiet ze szkolnymi plecakami, a może któraś z Pań zachowała swój pierwszy tornister?

ATRAKCJA WIECZORU:
O godz. 18:15 specjalnie dla Pań pokaz samoobrony zaprezentuje Krav Maga Gdańsk! Bronić się i atakować należy najkrótszą drogą i z pozycji, gdzie się jest, podejmując jak najmniejsze ryzyko. Podstawowym celem szkolenia jest nauczenie przewidywania sytuacji zagrożeń, ich unikania, przytomności umysłu i działania w stresie - a jedyne czego potrzebujesz to Twoje dłonie i buty!

Od godz. 17:45 w holu kina czekają na Panie dodatkowe atrakcje:

• Magnific Clinique Marta Dobosz - położony w samym centrum Gdańska. Jeden z nielicznych gabinetów czynnych również w nocy! Pracownicy mają ukończonych ponad 35 szkoleń/kursów oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Na holu kina specjalnie dla Pań będą wykonywać zabieg na brwi z użyciem henny marokańskiej.
  • Instytut Urody Abacosun Gdańsk - świeżynka na gdańskim rynku kosmetycznym zadba o Wasze dobre samopoczucie i piękny wygląd. Gwarantuje najnowsze i najefektywniejsze urządzenia z zakresu kosmetologii, kosmetologii estetycznej, intymnej oraz specjalistów branży beauty.
  • Centrum Dietetyczne Naturhouse Gdańsk Wrzeszcz – lider w odchudzaniu w Polsce! Na zaufanie i profesjonalizm specjaliści Naturhouse pracowali latami. Dziś, w ich ręce powierza swoje problemy żywieniowe kilka milionów ludzi na całym świecie, bo wiedzą, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. Przyjdź i się przekonaj!
  • Pracownia Marzeń - jeśli chcesz zorganizować ceremonie ślubną, przyjęcie weselne, zaręczyny, wieczór panieński, urodziny, chrzest - zgłoś się do nich! Panie z Pracowni Marzeń na pewno Ci pomogą.
  • Klubokawiarnia Pracownia Marzeń - nowopowstała kawiarnia przy ulicy Hynka 73b w Gdańsku zaprezentuje swoją ofertę.
  • Tonezone - Fitness multiplex numer 1 w Europie przedstawi ofertę siłowni oraz posłuży radą o zdrowym trybie życia.
  • Oriflame - przedstawi szeroką ofertę kosmetyków, perfum oraz produktów do pielęgnacji.
  • Tchibo - poczęstuje Panie, ciepłą aromatyczną kawą. Od ponad 60 lat jest znane z najlepszych kaw z całego świata - od delikatnych i łagodnych do mocnego espresso.
  • T.Deker Patissier&Chocolatier - zadba o podniebienia Pań przygotowując słodki poczęstunek.
  • Klatka B - sklep z lokalną sztuką i designem oraz gastropub opierający się na polskich produktach zagwarantuje Paniom smaczne przekąski.
  • Artyści ASP - zapewnią Paniom pamiątkowe karykatury i portrety.
  • All For Body - największy w Polsce zespół specjalistów, którzy zajmują się promowaniem zdrowego stylu życia. All For Body to przede wszystkim trening personalny, ale również fizjoterapia, dietetyka, masaże oraz indywidualnie przygotowany catering. Podczas Kina Kobiet będą przeprowadzać badanie składu ciała!

Nagrody, jakie będzie można wygrać w konkursach to m.in.:

Lista ciągle rośnie!

Wieczór poprowadzi bezbłędny Mr Host!

Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina na wrześniowy seans Kina Kobiet płatki pod oczy Biotaniqe Total Eye Repair gratis!

wtorek, 18 września 2018 roku, 13:54