fbpx Otwarte pokazy chemiczne na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Otwarte pokazy chemiczne na UG

chemia na UGChętni na podróż w świat chemicznych eksperymentów? Dr Tomasz Pluciński z Wydziału Chemii UG po raz kolejny zaprasza do udziału w cyklu otwartych pokazów atrakcyjnych i mało znanych doświadczeń chemicznych

Spotkania odbywają się co miesiąc w soboty o godz. 11.00, w sali audytorium D1 na parterze w budynku Chemii UG na kampusie w Oliwie przy ul. Wita Stwosza 63, budynek od strony Wrzeszcza i tramwaju, 200 m od przyst. PKM Gdańsk Strzyża.

Program adresowany jest do: uczniów, nauczycieli chemii, studentów i innych osób interesujących się chemią. Czas trwania pokazu to ok. 2 godziny. Najbliższy odbędzie się w sobotę 6 października 2018 o godz. 11.00W programie jest prezentacja wybranych doświadczeń o różnej tematyce, takich jak: kinetyka, fotochemia, elektrochemia, gwałtowne reakcje, paradoksy chemiczne czy chemia kuchenna.

Szczegółowe informacje i terminy znajdziecie na stronie: www.tomek.strony.ug.edu.pl/pokazy.htm

nr telefonu:   (058) 523 5200

mail: tomasz.plucinski@ug.edu.pl