fbpx Warsztaty tańca szkockiego i irlandzkiego dla początkujących | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Warsztaty tańca szkockiego i irlandzkiego dla początkujących

warsztaty tancaJesień za oknem. Ciemno, zimno i pada!
Dlatego też mamy dla Was propozycję rozpoczęcia czegoś nowego! Czegoś wyjątkowego!

Chcemy zaprosić Was na warsztaty z tańca szkockiego i irlandzkiego!
Bez dalekich podróży, bez wymiany złotówek na funty,
bez konieczności moknięcia poczujecie z nami klimat zielonych pól Irlandii oraz bajecznych wrzosowisk Szkocji!

Na początek zapraszamy na nasze otwierające warsztaty które odbędą się w czwartek 11.10.2018 oraz piątek 12.10.2018 na sali 41 w budynku ACK przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku.
Pokażemy Wam na nich pewne podstawy, które jeżeli będziecie mieli chęć kontynuować będziemy rozbudowywać!
Wszystko to pod okiem wyrozumiałych trenerek naszego zespołu.

Dajemy możliwość wyskakania się do woli, spalenia kilku nadmiarowych kalorii, poznania rewelacyjnych ludzi a co najważniejsze spróbowania tańca, którego nie znajdziesz w ofercie większości klubów w Trójmieście!

Przyjdź i przekonaj się!

PAMIĘTAJ O STROJU SPORTOWYM, MIĘKKICH BUTACH I DUŻEJ BUTELCE WODY!!!!

TANIEC SZKOCKI
11.10.2018 Czwartek