fbpx Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca UG Jantar | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca UG Jantar

jantar UGJak co roku, w październiku nasi przedstawiciele opanują wszystkie wydziały Uniwersytetu Gdańskiego, by namówić studentów do przyłączenia się do zespołu.

Członkostwo w „Jantarze” to dużo więcej niż zajęcia taneczne – to wspólne wyjazdy i imprezy, wspaniali ludzie, pasja, a także dodatkowe bonusy ułatwiające studenckie życie – zaliczenie z zajęć wychowania fizycznego, możliwość ubiegania się o nagrody Rektora i wiele innych. Zapraszamy studentów do grup tanecznych i do kapeli.

Pamiętaj, że nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, wystarczą poczucie rytmu, chęci i zapał! Jak raz spróbujesz, to zapewniamy cudowną przygodę na całe życie!

KIEDY I GDZIE?
11.10 (czwartek ) i 15.10 (poniedziałek)
godzina 19.00

dawny Wydział Chemii UG na ul. Sobieskiego 18/19 w Gdańsku

Prosimy o zabranie wygodnego sportowego obuwia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

ZAPRASZAMY!

Znajdź nas na : www.jantar.ug.edu.pl oraz https://www.instagram.com/zpit.jantar

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin