fbpx Nabór do grupy tańca flamenco „Los Mariscos” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Nabór do grupy tańca flamenco „Los Mariscos”

kurs flamencoOgłaszamy nabór do ZESPOŁU TAŃCA FLAMENCO UG LOS MARISCOS! Tomaaa!

15 października 2018 (poniedziałek),

godzina 17.00 sala 41

ACK UG ALTERNATOR, Wita Stwosza 58
Wstęp wolny

Drogi studencie/tko! Jeśli chciałbyś/łabyś dołączyć do zespołu, marzysz o występach, interesuje cię kultura Hiszpanii, a na dźwięki muzyki flamenco ochoczo tupiesz nogami, przyjdź koniecznie! Nabór odbywa się tylko raz w roku, więc nie zwlekaj.

Jeśli nigdy nic nie tańczyłaś/łeś, to nic nie szkodzi, powoli krok po kroku nauczymy Cię tańczyć flamenco:) Zajęcia prowadzone będą na poziomie początkującym.

Spotykamy 15 października o godz. 17:00 w Akademickim Centrum Kultury Alternator, sala 41. (ACK Alternator)

Dowiesz się wszystkiego o zespole i planach. Spróbujesz z nami tańca podczas warsztatów, które poprowadzi opiekunka grupy – Luiza Romanowska. Jeśli poczujesz, że to jest to, będziesz mógł dołączyć do zespołu! Podczas spotkania obejrzysz również krótki POKAZ TAŃCA w wykonaniu naszego zespołu.

Zajęcia odbywać się będą w każdy PONIEDZIAŁEK w godz:
17:00-18.15 (grupa początkująca),
18:15-19.30 (grupa zaawansowana).

Zapisy oraz wszelkie pytania można kierować na adres: luiza.romanowska@gmail.com,

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/267846303868431/

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin