fbpx 1st Joint Meeting Seaplanspace Project - Interreg South Baltic | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

1st Joint Meeting Seaplanspace Project - Interreg South Baltic

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem na 1st Joint Meeting w ramach projektu “SEAPLANSPACE – Marine spatial planning instruments for sustainable marine governance”, które odbędzie się w dniu 18 października 2018 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Informacja o Projekcie SEAPLANSPACE:
Celem Projektu SEAPLANSPACE realizowanego przez Uniwersytet Gdański, lidera Projektu, we współpracy z partnerami z Danii, Litwy, Niemiec i Szwecji, jest wzmocnienie kompetencji osób zatrudnionych w administracji, w tym w administracji morskiej, sektorze prywatnym oraz absolwentów i studentów uczelni wyższych w zakresie morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem.

Okres realizacji Projektu: 02.01.2018 r. – 31.12.2020 r.

Informacja o 1st Joint Meeting w ramach Projektu SEAPLANSPACE:
Na spotkaniu zostaną przedstawione cele oraz zadania realizowane w Projekcie SEAPLANSPACE, w szczególności informacja o szkoleniach skierowanych do osób zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem praktycznej wiedzy o zrównoważonym zarządzaniu morzem i morskim planowaniu przestrzennym, w tym do osób zatrudnionych w organach administracji, samorządu terytorialnego, przedsiębiorców i studentów. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, natomiast organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Termin i miejsce spotkania:
Pierwsze Wspólne Spotkanie w ramach Projektu SEAPLANSPACE odbędzie się w dniu 18 października 2018 roku w Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, ul. Armii Krajowej 119/121 – Venue.

Rejestracja:
Rejestracja osób zainteresowanych udziałem w 1st Joint Meeting w ramach Projektu SEAPLANSPACE możliwa jest w zakładce Registration.

Kontakt: www.seaplanspace.ug.edu.pl

Tel.: +48 58 523 29 34