fbpx Jak polubownie rozwiązać trudny spór gospodarczy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Jak polubownie rozwiązać trudny spór gospodarczy

"Jak polubownie rozwiązać trudny spór gospodarczy - casus Stadionu Narodowego". Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza - Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji mają zaszczyt zaprosić na konferencję.

Głównym punktem konferencji będzie blok poświęcony zawieraniu ugód pomiędzy podmiotami publicznymi, a prywatnymi Wykonawcami, omówiony na przykładzie wielomilionowej ugody zawartej pomiędzy Wykonawcami Stadionu Narodowego, a stroną publiczną.
Prelegentami w tym bloku będą: Sędzia Sądu Okręgowego, która prowadziła proces w tej sprawie, Przedstawiciel Prokuratorii Generalnej RP, który zawierał ugodę w imieniu podmiotu publicznego oraz przedstawiciel Wykonawcy zawierającego ugodę. W bloku przewidziana jest możliwość zadawania pytań i dyskusja.
Konferencję poprowadzi SSA Teresa Karczyńska-Szumilas.

Termin i miejsce
Konferencja odbędzie się dnia 19 października 2018 r. w Auli C Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku, w godz. 11:00-16:00.

Szczegółowy program na stronie rejestracji.
Udział w konferencji bezpłatny, tylko dla osób zgłoszonych w formie elektronicznej: https://konferencja-ugoda-casus-stadionu-narodowego.evenea.pl/

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin