fbpx Ralph Kamiński ostatecznie żegna się z m o r z e m | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ralph Kamiński ostatecznie żegna się z m o r z e m

Dwa lata po wydaniu debiutanckiego albumu m o r z e  Ralph Kamiński jedzie w trasę, kończącą ere płyty. Ostatni raz zaprezentuje materiał ze swojego krążka 10 listopada na scenie Starego Maneżu.

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. W 2016 roku wydał swój pierwszy album „m o r  z e”, który zrobił niemałe zamieszanie na Polskiej scenie muzycznej. Osobisty i bardzo poruszający krążek podbił serca słuchaczy i zagwarantował Kamińskiemu możliwość występowania na największych wydarzeniach muzycznych w Polsce – Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Enea Spring Break Showcase Festival, koncerty Lata z Radiem czy Late Summer Festival.

Ralph Kamiński wystąpi ze swoim zespołem „My Best Band In The World”. Razem ponownie zaczarują publiczność Starego Maneżu, łącząc elementy muzyki, teatru i sztuki tworząc wyjątkowe, poruszające show. Bilety są wciąż w sprzedaży!

RALPH KAMINSKI „Pożegnanie z m o r z e m”

10.11.2018 Gdańsk, Stary Maneż

19.00 – otwarcie