fbpx Uczelniada 2018 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Uczelniada 2018

W dniach 14-16 listopada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, odbędzie się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Amatorów Rachunkowości Uczelniada 2018. Nadrzędnym celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości. Konkurs zrzesza ambitnych, wykazujących inicjatywę oraz niebojących się nowych wyzwań studentów nauk ekonomicznych z całej Polski. W tym roku obecni będą reprezentanci uczelni z Krakowa, Katowic, Łodzi i Poznania.

Udział w Uczelniadzie biorą trzyosobowe grupy, które mierzą się z zadaniami przygotowanymi przez pracowników Katedry Rachunkowości oraz członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Laureat wyłaniany jest w Wielkim Finale, do którego awansują cztery najlepsze drużyny. Każdego roku rozgrywki finałowe mają inny motyw przewodni. Tym razem będzie to okres PRL-u.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Rachunkowości Audytor.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin