fbpx Natalia Bogdan prezes JobHouse w Indeksie Gospodarczym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Natalia Bogdan prezes JobHouse w Indeksie Gospodarczym

Natalia Bogdan Fot. JobHouseJulia Pająk zaprasza do kolejnej audycji z cyklu Indeks Gospodarczy. Gościem programu jest Natalia Bogdan, prezes firmy rekrutacyjnej JobHouse. Zdobywczyni tytułu Bizneswoman 2016 to prawdziwy Rekin Biznesu. W krótkim czasie rozkręciła przedsiębiorstwo, które osiąga kilkanaście milionów złotych dochodu rocznie!

Jak stworzyć dochodowy biznes od podstaw? Czym charakteryzuje się współczesny rynek pracy? Jaką szansę na zdobycie wymarzonej posady mają studenci i absolwenci szkół wyższych? Kobieta w biznesie – ale jak? Na te i inne pytania usłyszycie odpowiedzi już 19 listopada o godzinie 11:00.

Powtórki audycji w najbliższą środę 21 listopada o godzinie 14:00 oraz w przyszłym tygodniu o tych samych porach.

poniedziałek, 19 listopada 2018 roku, 10:19