fbpx Radosław Sikorski w Indeksie Gospodarczym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Radosław Sikorski w Indeksie Gospodarczym

Baner promujący spotkania z Radosławem SikorskimNa poniedziałkową audycję z cyklu Indeks Gospodarczy po raz kolejny zaprasza Julia Pająk. Dzisiejsza audycja składa się z dwóch części. O 11:00 będziecie mogli wysłuchać relacji ze spotkania autorskiego z byłym Ministrem Spraw Zagranicznych, Obrony Narodowej oraz Marszałkiem Sejmu Radosławem Sikorskim, które odbyło się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Po krótkiej przerwie zostanie zaprezentowany wywiad przeprowadzony z byłym ministrem.

Powtórka audycji w środę 5 grudnia o godzinie 14.00, oraz w przyszłym tygodniu 10 grudnia o godz. 11.00 i 12 grudnia o godz. 14.00.

poniedziałek, 3 grudnia 2018 roku, 11:09