fbpx Specjalna audycja Radia MORS dla przyszłych studentów UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Specjalna audycja Radia MORS dla przyszłych studentów UG

plakatPlanujesz studia, ale nie wiesz jaki wybrać kierunek? Radio MORS wypływa nie tylko na fale, ale także naprzeciw Wam – przyszłym studentom. Poniżej do odsłuchania audycja na temat rekrutacji na UG dla licealistów.

Podpowiadamy jaki kierunek wybrać i co zrobić żeby zostać przyjętym. W audycji przygotowanej specjalnie dla przyszłych studentów UG usłyszycie o kierunkach i ofercie Uniwersytetu Gdańskiego, procesie rekrutacji i terminach, które warto zapamiętać żeby dostać się na wymarzony kierunek.

Ale uwaga!

Będzie to audycja nie tylko dla uczniów szkół średnich. Być możesz chcesz zmienić swój kierunek studiów albo planujesz studia magisterskie – słuchaj nas koniecznie.

Na Wasze dodatkowe pytania odpowie Prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Arnold Kłonczyński.

Audycję poprowadzi: Stanisław Pawłowski

Plakat przygotowała: Natalia Richter