fbpx Dni Kariery na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dni Kariery na UG

dni kariery14 marca na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się już 27 edycja Dni Kariery - największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Odbywają się już od ponad 25 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie i Poznaniu również jesienią. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło w nich udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców.

Dni Kariery dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród ambitnych studentów i absolwentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymogom rekrutacyjnym firmy, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza okazję do przekonania odpowiadających profilem, potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji oraz do zbudowania wizerunku atrakcyjnego, godnego zaufania pracodawcy Dni Kariery® są organizowane przez studentów dla studentów. Jako rówieśnicy uczestników najlepiej znamy potrzeby młodych ludzi i chcemy dać im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Odwiedź Nas na stronie Facebook Dni Kariery https://www.facebook.com/DniKariery/

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin