fbpx Wygraj bilet na Mini Maraton Kobiet mafii w Kinie Helios | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wygraj bilet na Mini Maraton Kobiet mafii w Kinie Helios

kobiety mafiiJuż 22 lutego NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na wieczór z KOBIETAMI MAFII! Porwania, zabójstwa, kradzież luksusowych aut, przemyt narkotyków, widmo globalnego terroryzmu i południowoamerykański kartel, to już nie jest świat tylko twardych facetów. Bez większego trudu przejmują go kobiety i są tu dużo bardziej bezwzględne i skuteczne.

Na początek zagramy kasowy przebój Patryka Vegi – Kobiety Mafii, a zaraz po nim premierowo, wyczekiwane Kobiety Mafii 2. Trzymająca w napięciu akcja, zapadające w pamięć teksty i przy tym spora dawka humoru, jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi na tak mocne rozpoczęcie weekendu?

Mamy dla Was pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Co trzeba zrobić żeby je wygrać? Wystarczy, że pozdrowicie nas mailowo pod adresem: mors@ug.edu.pl. W tytule wpiszcie „konkurs”. Kto pierwszy ten lepszy!

Start: 22.02.2019 r. godz. 22.30

Gdzie: Helios Metropolia – Gdańsk

Zagramy:
-KOBIETY MAFII

- KOBIETY MAFII 2

KOBIETY MAFII

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

KOBIETY MAFII 2

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin