fbpx Konkurs z Kapitan Marvel w kinach Helios | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs z Kapitan Marvel w kinach Helios

Baner konkursuZ okazji premiery filmu „Kapitan Marvel”, sieć kin Helios przygotowała wielki konkurs dla wszystkich fanów tej niebanalnej superbohaterki! Na zwycięzcę czeka pakiet absolutnie niezapomnianych nagród-wrażeń: lot balonem (wraz ze szkoleniem), pierwszy kurs pilotażu, skok ze spadochronem z filmowaniem selfie oraz zestaw unikalnych gadżetów filmowych.

Od 8 marca na ekranach kin Helios w całej Polsce wyświetlany jest film „Kapitan Marvel”. Tytułowa bohaterka - Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree. Czy to wystarczy aby pokonać Thanosa w ostatecznej rozgrywce, która będzie miała miejsce w „Avengers: Koniec gry”?

Dla wszystkich fanów niezrównanej Pani Kapitan sieć kin Helios przygotowała konkurs, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody. Na zwycięzcę czeka pakiet niezapomnianych wrażeń, a na kolejnych pięć osób czekają unikalne zestawy filmowych upominków - kurtka bomberka, plecak-torba kurierska, notes, pin-gwiazdka, pendrive. Wystarczy przedstawić na zdjęciu swoje supermoce, a następnie wysłać fotografię wraz z danymi na adres: kapitanmarvel@helios.pl.

Konkurs trwa od 7 do 17 marca, a już 22 marca poznamy szczęśliwych zwycięzców. Docenione zostaną najbardziej oryginalne i kreatywne prace! Szczegóły dostępne są na stronie www.helios.pl/kapitanmarvel. Poczuj się jak Kapitan Marvel z siecią kin Helios!

poniedziałek, 11 marca 2019 roku, 14:27