fbpx Weź udział w II edycji konkursu Człowiek z pasją | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Weź udział w II edycji konkursu Człowiek z pasją

czlowiek z pasjaWeź udział w II  edycji konkursu Człowiek z pasją, im. Zygmunta Moszkowicza, organizowanego przez portal Interia. Do wygrania atrakcyjna nagroda!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest przeznaczony dla młodych i utalentowanych dziennikarzy, którzy w chwili publikacji materiału zgłaszanego do konkursu nie ukończyli 30 roku życia. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.

Jakie są zasady?

Do konkursu może zostać zgłoszony materiał, który został opublikowany w tradycyjnych mediach, albo w Internecie (z wyłączeniem stron dostępnych za opłatą), w tym na blogu, w portalu YouTube itp. - w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Materiał dziennikarski mógł mieć postać tekstu, zapisu fotograficznego, zapisu audio, zapisu audio-video lub kombinacji tych form. Tematyka konkursu określona została w jego nazwie - Człowiek z pasją.

Co dalej?

Nominowanych dziennikarzy poznamy 25 kwietnia 2019 roku, a zwycięzców podczas uroczystości wręczania nagród 24 maja 2019 roku.

Nagrody

W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna o wartości 7 tys. PLN oraz wyróżnienia.

Jak zgłosić materiał?

Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres czlowiekzpasja@firma.interia.pl przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy do 15 marca 2019 roku.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na www.czlowiekzpasja.pl.

Microsoft Office document icon Formularz zgłoszeniowy45 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin