fbpx Wernisaż prac plastycznych tatuatorów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wernisaż prac plastycznych tatuatorów

wernisazPaintINK to wernisaż prac plastycznych tatuatorów z Trójmiasta. Podczas wystawy będziecie mogli obejrzeć prace artystów, którzy znani są ze zdobienia polskich i zagranicznych ciał niesamowitymi tatuażami w salonach tatuażu Pandemonium Tattoo Crue i Black Cats Tattoo Sopot.

Tym razem będziecie mieli okazję podziwiać ich twórczość w innej odsłonie. Podczas PaintINK artyści zaprezentują swoje grafiki, obrazy malowane na płótnie oraz instalacje artystyczne. To wszystko już 7 kwietnia w Bunkrze, na ul. Olejarnej 3 w Gdańsku. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Artyści:

Paweł Pandemonium

Krzysztof Głażewski- Kris

Joanna Pawłowska (Ale chłam)

Adam

RAVEN

Ayor Black Cats Tattoo

Anita Kozakiewicz

Projekt powstał w ramach pracy licencjackiej czterech studentek zarządzania

instytucjami artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim: Aleksandry Molenda, Katarzyny

Wardzyńskiej, Zuzanny Zaborniak i Inez Brokos.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin