fbpx Akcja Studenci dla Dzieci | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Akcja Studenci dla Dzieci

studenci dla dzieciKoło Naukowe Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej REFECTUM zaprasza do wzięcia udziału w akcji STUDENCI dla DZIECI.

Koło prosi o przekazanie pracowników / wykładowców na licytację przedmiotu/rzeczy. Może to być książka z wpisaną dedykacją i autografem lub inny przedmiot przypominający studentom Waszą osobę.

W dniach 8 i 15 maja br. w trakcie godzin instytutowych w Auli S 211 WNS odbędą się aukcje, w trakcie których studenci będą mogli wylicytować podarowane przez Was przedmioty.

Studenci licytować będą:

- swoim czasem, który przeznaczą aby spędzić czas z dziećmi

- fantami i przedmiotami przydatnymi dzieciom w domu dziecka

- pieniędzmi, które zostaną przekazane do domów dla dzieci

Pieniądze, przedmioty i czas studentów zostaną przekazane na rzecz Domów dla Dzieci  Fundacji Rodzinny Gdańsk

PRZEDMIOTY DO LICYTACJI PROSIMY SKŁADAĆ  W SEKRETARIACIE INSTYTUTU PEDAGOGIKI lub w  p. A.518

Wszystkim którzy przyłączą się do tej aukcji serdecznie dziękujemy :)))

studenci dla dzieci2
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin