fbpx Neptunaliowe imprezy towarzyszące Juwenaliom Gdańskim 2019 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Neptunaliowe imprezy towarzyszące Juwenaliom Gdańskim 2019

neptunalia 2019W ramach Juwenaliów Gdańskich – wydarzenia organizowanego przez wszystkie uczelnie publiczne Gdańska – na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się szereg neptunaliowych imprez towarzyszących. Neptunalia od wielu lat są świętem studentów Uniwersytetu Gdańskiego, w ramach którego studenci naszej uczelni biorą udział w koncertach, pokazach filmów i innych wydarzeniach.

Program imprez:

12 maja 2019, start: godz. 19:00 – Doktor Swing – koncert (projekt Jarka Janiszewskiego)

Klub Studencki Ygrek, ul. Polanki 65

16 maja 2019, start godz. 21:00 – Neptunaliowe Kino pod Gwiazdami

Samba” reż. Olivier Nakache, Eric Toledano,

Po tamtej stronie” reż. Aki Kaurismäki

Kampus Oliwa Uniwersytetu Gdańskiego, obok budynku Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego przy ul. Wita Stwosza 55

17 maja 2019, start godz. 21:00 – Neptunaliowe Kino pod Gwiazdami

Ava” reż. Léa Mysius,

W ułamku sekundy” reż. Fatih Akin

19 maja 2019, start godz. 19:00 – Neptunaliowy PubQuiz (z muzyką na żywo)

Klub Studencki Ygrek, ul. Polanki 65