fbpx Akcja charytatywna Uraduj Groszem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Akcja charytatywna Uraduj Groszem

uraduj groszemAkcja „Uraduj Groszem” jest wspólną akcją studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego, mającą na celu pomoc najbardziej potrzebującym, pokrzywdzonym przez los, którzy z różnych względów potrzebują naszego wsparcia.

W tej edycji jako adresatów pomocy wybraliśmy kobiety chore na raka piersi. Pomoc zostanie udzielona za pośrednictwem Stowarzyszenia “Amazonki” w Gdańsku. Celem Stowarzyszenia jest dostarczenie kobietom chorym na nowotwór piersi emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienie im podejmowania osobistych decyzji oraz znalezienia motywacji w powrocie do zdrowia i uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Gdańsku przy ulicy Puszkina 8/1.

Akcję będzie można wspomóc datkiem na wydziałach UG m.in. w następujących terminach:

08.05 – Budynek Wydziału Filologicznego i Historycznego

10. 05. - Budynek Neofilologii,