fbpx Poszukiwacze Zaginionej Auli 2019 – koniec 2. edycji | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Poszukiwacze Zaginionej Auli 2019 – koniec 2. edycji

poszukiwacze zaginionej auli 2019 radio MORS UGNagrania w studiu, układanie nagłówków do serwisu informacyjnego, krzyżówka z piosenkami listy przebojów, mapa Europy z ukrytymi powieściami literackimi, zadanie sportowe czy ułożenie logo z własnych ciał – to tylko niektóre z zadań, jakie czekały na uczestników Poszukiwaczy Zaginionej Auli.

Druga edycja akcji organizowanej przez Radio MORS Uniwersytetu Gdańskiego to gra terenowa na terenie kampusu UG w Oliwie i towarzysząca jej całodniowa strefa chillout. Tegoroczna fabularna gra przebiegała w ramach poszukiwania zaginionej redaktor naczelnej Radia MORS. Podejrzanymi byli prowadzący audycje i członkowie poszczególnych działów. Uczestnicy gry mieli za zadanie odnaleźć i przesłuchać wszystkich podejrzanych. Na uczestników – 11 zgłoszonych drużyn – czekała trasa przebiegająca przez budynki wydziałów Uniwersytetu Gdańskiego zlokalizowane w Oliwie, mnóstwo zadań do wykonania i ogromna ilość zagadek, kreatywności i zabawy. W grze wzięły udział drużyny studentów, ale i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach integracji trójmiejskiego środowiska akademickiego, do udziału w grze zgłosili się także studenci Politechniki Gdańskiej.

W ramach rozgrywek nagrodzono trzy najlepsze drużyny:

I miejsce – „Biuro Podróży Mojżesz”– studenci Fizyki, Matematyki i Dziennikarstwa

II miejsce – „MC i Psycholożki”– pracownicy Instytutu Psychologii UG, Neurobiopsychologii, Działu Studenckich Spraw Socjalnych

III miejsce – „AKDA”– studentki Matematyki.

Przyznano także wyróżnienie. Trafiło ono do grupy składającej się ze studentów Koła Naukowego Pedagogów Specjalnych UG PORTAza nagranie najlepszych życzeń urodzinowych dla Radia MORS i przygotowanie najlepszego eurowizyjnego show, które były elementami gry terenowej.

Mimo chłodnej aury, strefa chillout zorganizowana na terenach między Wydziałem Prawa i Administracji, Wydziałem Filologicznym a Biblioteką Główną cieszyła się zainteresowaniem studentów i pracowników. Kolorowe leżaki, piosenki z listy przebojów Radia MORS i food trucki skutecznie umilały czas osobom przebywającym w strefie.

Pełna relacja foto: https://www.dropbox.com/sh/8cxfsl7iai2rw1q/AAD3Ta32Ci1idHw--KU69quza?dl=0

Fot. Michał Mieczkowski, Marta Demartin

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin