fbpx 5-lecie Standby Studio | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

5-lecie Standby Studio

5 lat standby studioTwórcy spektakli "ROZLICZENIE NAKAZÓW", "CZEKAJĄC NA GODOTA", "HAMLET.MIŁOŚĆ", "FORTYNBRAS", "#KORDIAN" oraz filmów "OSTATNIA KOLEJKA", "JA, HAMLET", "KĄTNIK", "PROSPEKT" zapraszają serdecznie na wspólne świętowanie swoich 5-tych urodzin. Galę poprowadzą Maksym Michałowski oraz Paulina Amelia Pietrzak. Nie może Cię tam zabraknąć!
04.06.2019, godz. 19:00,
Sala Teatralna - Neofilologia UG

WSTĘP WOLNY!

PLAN GALI:

1. FILM PODSUMOWUJĄCY 5 LAT DZIAŁALNOŚCI
Krótkie wideo przygotowane specjalnie na tę okoliczność i ukazujące 5 lat pracy teatralnej oraz filmowej Standby Studio.
Reżyseria i montaż - Jan Orszulak
Zdjęcia - Michał Czapliński
W obsadzie wszyscy członkowie Standby Studio od 2014 roku!

2. ETIUDY TEATRALNE STANDBY WORKSHOPS
Zaliczenie rocznego kursu naszej grupy warsztatowej Standby Workshops w formie czterech, autorskich krótkich etiud: „Bliskość”, „Co za dziwy?”, „Remiza ‘06” oraz „Przerwa”.
Reżyseria - Jan Orszulak
Scenariusz - Zespół
Asystent reżysera - Maksym Michałowski
Obsada: Izabela Aftyka, Monika Chybowska, Kacper Gniado, Monika Kopowska, Aleksandra Łuczak, Natalia Michałowska, Małgorzata Nowińska, Aleksandra Pajdowska, Małgorzata Tyrakowska, Mariusz Waldowski, Katarzyna Wróblewska

3. FILM POŻEGNALNY DLA ZASŁUŻONYCH AKTORÓW
Wideo upamiętniające dokonania zasłużonych twórców dla naszego teatru i działalności filmowej, którzy niestety odeszli z naszego grona na przełomie lat.
Obsada: Dominika Gałązka, Grzegorz Gawlista, Jagoda Kondziołka, Tomasz Maciejewski, Katarzyna Malec, Olga Olczak

4. SPEKTAKL „BIEG” STANDBY WORKSHOPS
Zaliczenie rocznego kursu Standby Workshops w formie krótkiego przedstawienia złożonego z wierszy Juliana Tuwima.
Opieka pedagogiczna: Jan Orszulak

Wydarzenie zalecane dla widzów dorosłych.

Zapraszamy również do polubienia i obserwowania naszych stron, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o wydarzeniu:

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin