fbpx Święto Wydziału Filologicznego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Święto Wydziału Filologicznego

Święto wydziału filologicznegoDziekan i Rada Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają wszystkich studentów, doktorantów, pracowników i absolwentów na Święto Wydziału Filologicznego 7 czerwca 2019 roku o godz. 11.30 w Sali Teatralnej 019 Wydziału Filologicznego w Gdańsku Oliwie, ul. Wita Stwosza 51.

Po uroczystości Dziekan Wydziału Filologicznego zaprasza na poczęstunek przed Salą Teatralną w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51

Dziekan Wydziału Filologicznego, licząc na czynną całej społeczności akademickiej Wydziału Filologicznego UG na Święcie Wydziału, ogłasza Godziny Dziekańskie w piątek 7 czerwca 2019 w godz. 11.30-16.30.

Program:

• Przemówienie Dziekana Wydziału Filologicznego, dr. hab. Macieja Michalskiego, prof. nadzw.

• Wręczenie nagród organizacyjnych dla pracowników Wydziału Filologicznego

• Feeryczny show Jarmark w Soroczyńcach na motywach opowiadań Mikołaja Gogola w wykonaniu członków Studenckiego Koła Dziedzictwa Słowiańskiego „Aoryst” z filologii rosyjskiej i rosjoznawstwa. Przygotowanie studentów: dr Tatiana Kananowicz

• Nec temere, nec timide – wideoklip Koła Literatury Frankofońskiej o burzliwej historii Gdańska. Przygotowanie studentów: dr Katarzyna Kotowska

• Lament – piosenki zespołu Chłopcy Kontra Basia, w wykonaniu studentów III roku zarządzania instytucjami artystycznymi Wydziału Filologicznego UG i Studium Wokalno- Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Przygotowanie muzyczne i fortepian: Artur Guza, reżyseria: Robert Ninkiewicz

Na Święto Wydziału Filologicznego studenci z Samorządu Wydziału Filologicznego nagrali Grę 5 sekund, która jest o Was! Zobaczcie i przyjdźcie na Święto!

W programie m.in. spektakl "Jarmark w Soroczyńcach" na motywach opowiadań Mikołaja Gogola w wykonaniu członków Studenckiego Koła Dziedzictwa Słowiańskiego „Aoryst”

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin