fbpx Tanie bilety | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Tanie bilety

Baner tanich biletówKina Helios w gdańskim Centrum Handlowym Alfa oraz Galerii Metropolia przygotowały nie lada gratkę dla wielbicieli kinowych emocji na najwyższym poziomie. Za bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze, przez 7 dni w tygodniu, widzowie zapłacą tylko 14,50 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Do biletów na seanse 3D doliczana jest wyłącznie opłata okularowa w wysokości 3 złotych.

Nowa, niższa cena i niezmiennie bogaty repertuar z pewnością zachęcą mieszkańców Trójmiasta i okolic do jeszcze częstszego odwiedzania kin Helios. Na ekranach pojawią się w najbliższym czasie między innymi premierowe seanse „Pewnego razu... w Hollywood”, „Na bank się uda”, i „Królowe zbrodni”.

Na bank się uda – premiera 15 sierpnia

Komedia kryminalna – szalone tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

Pewnego razu... w Hollywood – premiera 16 sierpnia

„Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

Królowe zbrodni – premiera 23 sierpnia

Głównymi bohaterkami odważnego dramatu mafijnego The Kitchen są kobiety. Melissa McCarthy (Druhny), Tiffany Haddish (Girls Trip) oraz Elisabeth Moss (Opowieść podręcznej) grają żony gangsterów terroryzujących nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen w 1978 r. Kiedy panowie, dzięki działaniom FBI, trafiają za kratki, kobiety, którym nie pozostało wiele ponad osobiste pobudki, przejmują sprawy irlandzkiej mafii w swoje ręce. Radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdym aspekcie mafijnej działalności — od przeprowadzania kolejnych przekrętów po dosłowne wykańczanie konkurencji.

piątek, 9 sierpnia 2019 roku, 15:49