fbpx Warsztaty Scottish Country Dances | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Warsztaty Scottish Country Dances

Baner warsztatów SCDTaniec szkocki to nie tylko podskakiwanie z groźną miną w Highland Flingu. Rodzina szkockich tańców jest szeroka i obejmuje zróżnicowane w charakterze style. W trakcie warsztatów będzie można nauczyć się kilku Scottish Country Dances, czyli tańców tańczonych parami w tzw. setach, które gościły na salach balowych Szkocji już od XVIII wieku.

Warsztaty zaplanowane są na 19 października 2019 w godz. 15:30 – 18:00 w Akademickim Centrum Kultury UG Alternator. Zalecane wygodne buty i niekrępujący ruchów strój.

Szczegóły i bieżące informacje na stronie: www.trebraruna.pl

Warsztaty SCD są jednym z wydarzeń w ramach październikowego naboru, a zarazem kolejną ze specjalnych atrakcji jakie Zespół Trebraruna planuje z okazji wyjątkowego, 25-go jubileuszu.

Link na stronie ACK: https://ack.ug.edu.pl/events/warsztaty-scottish-country-dances-scd/

wtorek, 17 września 2019 roku, 12:48