fbpx Otrzęsiny UG - impreza dla studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Otrzęsiny UG - impreza dla studentów

otrzesinyRada Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych oraz Parlament Studentów UG zapraszają wszystkich studentów na otrzęsiny! Wydarzenie odbędzie się w piątek 8 listopada, o godzinie 22 w klubie Gorzko Gorzko (ul. Armii Krajowej 111) w Sopocie.

Impreza będzie przebiegać w tematyce weselnej. Na parkiecie czekają na Was: pociągi, kółeczka, kaczuszki i inne kankany, a o godz. 02:00 zapraszamy na kultowe oczepiny. Ponadto przez całą noc: fotobudka, szampan, stolik wiejski, najlepsza muzyka weselna i nie tylko.

Wejście bez stroju formalnego, ubierz się tak jak Ci wygodnie (jednak prosimy o nie zakładanie dresów, bojówek, itp.).

Studenci WNS do północy wchodzą za darmo!

Odbierz darmowy kupon na drinka! W godzinach pracy sklepiku z gadżetami UG na Wydziale Nauk Społecznych czekają na Was darmowe kupony – zapraszamy po odbiór.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin