fbpx Operetka Księżniczka czardasza | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Operetka Księżniczka czardasza

Premiera operetki pt. „Księżniczka czardasza”odbędzie się w wieczór sylwestrowy 2019/2020, a jeden z kolejnych spektakli w dniu 20 lutego 2020 r.(„Tłusty czwartek”) został objęty patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Gdańskiego Profesora Jerzego P. Gwizdały. Spektakl ten wpisuje się jednocześnie w obchody jubileuszu 50-lecia naszego Uniwersytetu.

Pragniemy poinformować, iż oprócz pracowników naszej uczelni bierze w nim udział również Zespół Pieśni i Tańca JANTAR UG, a w akcję promocyjna wpisuje się Radio MORS UG oraz liczne grono studentów UG.

W związku z tym zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników Uniwersytetu Gdańskiego,  choć nie tylko, na spektakl w dniu 20 lutego 2020 do Sali Teatralnej NOT, ul. Rajska 6, na godz. 19.00.

Przygotowana została oferta promocyjna dotycząca biletów dla studentów (informacje u dr Konrada Knocha konrad.knoch@ug.edu.pl) oraz 5% zniżka dla pracowników UG (zapotrzebowanie z informacją proszę kierować pod adres kultura.teraz@gmail.com z dopiskiem pracownik UG).

Podczas spektaklu mile widziane akcenty charakterystyczne dla mody lat 30-tych – Panie perły, pióra we włosach, Panowie – biały kwiat w butonierce, lakierki… itp. Studenci planują pełne przebranie z epoki lat 30-tych. Zachęcamy do wspólnej zabawy i świętowania jubileuszu w rytmach czardasza i walca, smakując przy tym pączki, na które zaproszeni zostaną widzowie w antrakcie.

Zapraszamy również do wysłuchania audycji na temat realizacji operetki Księżniczka czardasza w Radiu MORS UG, w dniu 2 grudnia 2019 o godzinie 13:00.

Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl w dniu 20 lutego 2020 r. – odpowiedź na zagadkę zabrzmi w samej audycji.

Kup bilet !!!
Możesz sprawić komuś lub sobie prezent w postaci niezapomnianego wieczoru pełnego muzyki i humoru.

Kultura.Teraz!

tel. 608 40 97 53, 604 617 180