fbpx Pięć akredytacji zagranicznych dla UG w ramach Programu POWER | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pięć akredytacji zagranicznych dla UG w ramach Programu POWER

Flaga UE Photo by Randy Colas on UnsplashDr hab. Zbigniew Kaczyński, prof. UG z Wydziału Chemii (Prodziekan ds. Nauki) jest kierownikiem czterech projektów z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, których celem jest uzyskanie przez Uniwersytet Gdański zagranicznych akredytacji i certyfikatów komisji branżowych, podnoszących międzynarodową konkurencyjność uczelni. Zaplanowane akredytacje to: Eurobachelor Certification dla kierunku Biznes chemiczny, Eurobachelor Certification dla kierunku Chemia I stopień, Eurobachelor Certification dla kierunku Chemia II stopień, Chemistry Doctorate Eurolabel Certification dla kierunku Chemia.

Budżet wszystkich projektów to ok. 100 tys. PLN

Kierownikiem projektu „Akredytacja Pedagogiki Innowacyjności / Journey to Changemaker Certificate” jest dr Adam Jagiełło-Rusiłowski z Wydziału Nauk Społecznych. Akredytacja J2CC jest wyróżnieniem rozpoznawalnym na świecie, poświadczającym, że jednostka współpracuje w ramach sieci uczelni i instytucji, aby stworzyć wspólnie lepszą przyszłość. Certyfikat J2CC zapewnia dostęp do różnorodnych innowacji społecznych, w tym do sztuki nauczania, rozwijania i wspierania umiejętności implementowania zmian. W ramach procesu certyfikacji zostanie przygotowany raport samooceny jednostki, który pozwoli na opracowanie Planu Rozwoju przy aktywnym wsparciu Ashoki.

Budżet projektu to ok. 212 tys. PLN.

Photo by Randy Colas on Unsplash

czwartek, 9 stycznia 2020 roku, 11:41