fbpx Konferencja Naukowa TranSopot - Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja Naukowa TranSopot - Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku

transopotW dniach 28-29 maja 2020 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot pod hasłem „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”.

Konferencja TranSopot 2020 jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu. Celem tego wydarzenia jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. W programie konferencji znajdą się m.in.:

Dyskusje w ramach sesji plenarnych i tematycznych, poświęcone następującym obszarom problemowym: zrównoważony rozwój transportu; ekonomiczne aspekty innowacji i postępu technicznego w transporcie; przedsiębiorstwa transportowe – uwarunkowania przetrwania i przesłanki rozwoju; mobilność miejska;

Debata z praktykami;

Wyjazd studyjny połączony ze zwiedzaniem Gdyni oraz m.in. Muzeum Emigracji.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.transopot.ug.edu.pl/

ZAPRASZAMY do udziału w konferencji

Treść wprowadzona przez: Marta Demartin
piątek, 14 lutego 2020 roku, 8:48