fbpx Konkurs fotograficzny Razem. Między pokoleniami | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs fotograficzny Razem. Między pokoleniami

fotoZapraszamy Studentów Uniwersytetu Gdańskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Razem. Między pokoleniami” organizowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk oraz Uniwersytet Gdański.

Konkurs skierowany jest do wszystkich Studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Tematem jest współpraca międzypokoleniowa. Zdjęcia powinny pokazywać zalety inicjatyw społecznych podejmowanych przez Studentów Uniwersytetu Gdańskiego wspólnie z przedstawicielami młodszego lub starszego pokolenia.

Nagroda za pierwsze miejsce to aż 1000 zł, dlatego uważamy, że warto spróbować swoich sił!

Na zgłoszenia czekamy do 23 marca pod adresem mailowym: gdansk@elsa.org.pl

Każdego zainteresowanego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, w którym znajdziecie informacje m.in. o formie zgłoszenia oraz kryteria oceny prac.

Link do wydarzenia

Powodzenia!