fbpx Prorektor ds. studenckich będzie odpowiadał w Radiu MORS na pytania dotyczące zakończenia semestru | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Prorektor ds. studenckich prof. Arnold KłonczyńskiPrzed studentami bardzo nietypowe zakończenie semestru letniego i roku akademickiego. Pojawiają się kolejne rozporządzenia zarówno Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego jak i rektorów poszczególnych uczelni. W rozporządzeniach jednak nie da się uregulować i dookreślić wszelkich indywidualnych problemów przed jakimi stają studenci, którzy realizują studia zdalnie ze swoich domów. Co z kartami obiegowymi, które co roku musieli w różnych instytucjach uczelni podpisywać absolwenci, jak zdalnie zaliczyć zajęcia wychowania fizycznego, co z zaliczeniami z zajęć, które miały się odbyć w laboratoriach, jak można nadrobić zaległości z poprzednich semestrów itd. Pytań jest wiele, o czym przekonaliśmy się publikując informację o ostatnim rozporządzeniu Rektora Uniwersytetu Gdańskiego.

Dlatego studio Radia MORS odwiedzi prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. UG dr hab. Arnold Kłonczyński. W audycji na żywo zaplanowanej na czwartek 28 maja o godzinie 13.00, będzie odpowiadać na wszelkie pytania studentów dotyczące tegorocznego zakończenia roku akademickiego i warunków zaliczenia zajęć oraz procedur, które należy dopełnić, żeby formalnie zamknąć semestr, a w niektórych przypadkach studia. Pytania można przesłać wcześniej na adres mors@ug.edu.pl, jak i zadawać w czasie audycji poprzez nasz profil na Facebooku - https://www.facebook.com/radioMORS/

poniedziałek, 25 maja 2020 roku, 12:50