fbpx Wysoka ocena kształcenia na kierunku biotechnologia przyznana przez Polską Komisję Akredytacyjną | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

PKA Gumed UGKierunek biotechnologia prowadzony na Wydziale Biotechnologii UG i GUMed uzyskał bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Akredytacje przyznano na najdłuższy możliwy okres 5 lat.

Zidentyfikowano szereg dobrych praktyk w kształceniu studentów. Zwrócono uwagę na ścisłe powiazanie procesu kształcenia z tematyką prowadzonych badań naukowych. Wysoko oceniono nowatorski program kształcenia na I stopniu studiów oparty o moduły tematyczne (concept-based learning).

W uchwale Polska Komisja Akredytacyjna stwierdza: „że proces kształcenia na kierunku Biotechnologia, prowadzonym w Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wyróżniającą się w skali kraju.”

Zachęcamy do zapoznania się z uchwałą Prezydium PKA (w załączeniu), w której znajdują się uzasadnienia oceny stopnia spełniania każdego ze szczegółowych kryteriów oceny programowej.

PDF icon Uchwała PKA285.26 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin