fbpx Czas horrorów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Czas horrorów

Kadr z filmu Szkoła czarownic: DziedzictwoDzisiaj i jutro w kinie Helios w Galerii Metropolia można spędzić noc na Maratonie Halloween. Widzom zaprezentowane zostaną cztery horrory: Saint Maud,  Syn diabła, Numer 32 i Alive.  Oprócz tego od dziś na ekrany kina wchodzą dwa inne horrory: Come Play i Szkoła Czarownic: Dziedzictwo. Dla naszych słuchaczy mamy wejściówki do kina na dowolne filmy. Żeby je zdobyć trzeba na adres mors@ug.edu.pl przesłać odpowiedź na pytanie, w którym roku po raz ostatni spalono na stosie kobietę oskarżoną o czary na ziemiach obecnie należących do Polski.

Come Play

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

Szkoła Czarownic: Dziedzictwo

W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie "Szkoła Czarownic" także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

piątek, 30 października 2020 roku, 13:41