fbpx Information service of Radio MORS UG in English / Nadajemy serwis informacyjny także w języku angielskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Simon Frederick/unsplash.comDrodzy studenci, doktoranci, wykładowcy, pracownicy administracyjni, słuchacze, fani i pasjonaci Radia MORS UG – od teraz możecie słuchać serwisów informacyjnych także w języku angielskim.

Nieważne, czy chcesz podszkolić swój warsztat języka angielskiego, jesteś obcokrajowcem, studiujesz w ramach wymiany Erasmus, chcesz być na bieżąco z wydarzeniami akademickimi, czy po prostu wolisz treści w tym języku.

Na naszej antenie ruszają serwisy informacyjne prowadzone w języku angielskim!

Możecie ich posłuchać w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 08:00, 11:00, 16:00 i 20:00 oraz w poniedziałek o godz. 08:00, 11:00 i 16:00, zaraz po aktualnościach w języku polskim. To codzienna dawka bieżących informacji z życia Uniwersytetu Gdańskiego, praktyczne wskazówki dla studentów i pracowników, a także wszystko, co powinniście wiedzieć o studenckich aktywnościach i wydarzeniach Trójmiasta.

Z kolei słuchacze wierni polskiej wersji wiadomości, mogą jej słuchać przez cały tydzień w powyższych godzinach.

Do usłyszenia!

Dear students, PhD students, lecturers, administrative employees, listeners, fans, and enthusiasts of Radio MORS UG - from now on you can listen to news services also in English.

Whether you want to improve your English, are a foreigner, studying as part of an Erasmus exchange, and want to be up to date with academic events, or you just prefer the content in this language.

From now on news services in English are launched on the air on our radio!

You can listen to them every Friday, Saturday, and Sunday at 08:00, 11:00, 16:00, 20:00, and every Monday at 08:00, 11:00, 16:00, right after the news in Polish. It is a daily dose of current information on the life of the University of Gdańsk, practical tips for students and employees, as well as everything you should know about student activities and events in the Tri-City.

On the other hand, listeners faithful to the Polish version of the news can listen to it throughout the week during the above hours.

See You on air!

Foto: Simon Frederick/unsplash.com