fbpx Dni Otwartego Biznesu PZU – bezpłatne warsztaty online. Aplikuj do 2 listopada! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dni Otwartego Biznesu PZU – bezpłatne warsztaty online. Aplikuj do 2 listopada!

Dni Otwartego Biznesu PZU banerDni Otwartego Biznesu są cyklem bezpłatnych warsztatów, w trakcie których przedstawiciele wybranych obszarów biznesowych dzielą się swoją wiedzą. Jest to dobra okazja do poznania specyfiki działania dużej organizacji na praktycznych przykładach #casestudy. W tym roku uczestnicy, poza udziałem w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, będą mieć możliwość wysłuchania inspirującego wykładu i konsultacji swojego CV z rekruterami PZU. A to wszystko bez wychodzenia z domu – w wersji online!

Harmonogram warsztatów:
22 listopada – Sprzedaż korporacyjna
23 listopada – IT – Big Data/Sztuczna Inteligencja
24 listopada – Audyt – inny niż myślisz
25 listopada – Laboratorium Innowacji
26 listopada – Wykład o kompetencjach przyszłości i konsultacja CV

Aplikuj do 2 listopada na stronie: https://www.pzu.pl/kariera/studenci/dni-otwartego-biznesu
Liczba miejsc ograniczona!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz