fbpx Dni Kariery | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dni Kariery

Dni Kariery w 2014 rokuDni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. Co roku bierze w nich udział około 43 000 studentów oraz około 430 wystawców.

Zapraszamy na Dni Kariery w Gdańsku 19 marca 2015 r. na Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego między godziną 9:00 a 16:00.

Podczas dnia targowego będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Chillout.

Zapisz się na stronie dnikariery.pl i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie.

Odwiedź stronę internetową aby zdobyć więcej informacji!

------
Organizator:
AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce obecna w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową, umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtuje wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwija przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

środa, 4 marca 2015 roku, 8:46